این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۳ اردیبهشت ۹, سه‌شنبه

درگذشت محمد بابایی یکی از ساکنان کمپ لیبرتی


یکی دیگر از ساکنان لیبرتی بنام "محمد بابايی" بر اثر "ايست قلبی" بنا به خبری که ساعتی پیش در سایت مجاهدین منتشر شد، در کمپ لیبرتی درگذشت. محمد بابایی نوزدهمین نفری است که در اثر حمله قلبی و یا بیماری های دیگر در عراق از دنیا میرود. کمبود امکانات پزشکی و دارویی، شرایط طاقت فرسایی که به لحاظ جسمی و روحی بر ساکنان لیبرتی حاکم است، شرایط مساعدی برای این مرگهای ناگهانی فراهم کرده است. کمپین ما با تسلیت به خانواده و دوستان محمد بابایی، بار دیگر بر روی انتقال هر چه سریعتر تمامی ساکنان لیبرتی برای نجات جانشان دست میگذارد. مجاهدین باید هر چه سریعتر از هر راه ممکن، امکانات خروج فوری ساکنان لیبرتی از عراق را فراهم کنند و از خانواده های آنها برای این انتقال کمک بخواهند. مجاهدین باید تمام امکانات ارتباطی، وکلا، مالی، و تجمعات خود را در جهت خروج هر چه سریعتر ساکنان لیبرتی بکار گیرند. 

عاطفه اقبال - 28 آوریل 2014
از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203695088122955&set=a.1179427131075.27307.1390052760&type=1&theater


۲ نظر:

  1. افسوس! چه میتوان گفت؟ مجاهدین تا تک تک اینها از بین نروند دست بردار نیستند. چه اقدامی برای بیرون آوردنشان کرده اند؟

    پاسخحذف
  2. به نظرم تا وقتی که ساکنان کمپ لیبرتی موضع مشخصی نسبت به رهبری مجاهدین و اعلام جدایی از خط و مشی سازمان ( مسعود رجوی ) نکنند کمین مرگ در محاصره ی انها ست !

    پاسخحذف