این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۲ فروردین ۳۰, جمعه

سازمان ملل از پیشنهاد آلمان برای "اسکان 100 نفر از ساکنان لیبرتی" استقبال میکندبنا به بیانیه ای که دیروز در سایت انگلیسی سازمان ملل منتشر شد، کشور آلمان نزدیک به صد نفر از ساکنان لیبرتی را پذیرفته است. با توجه به اینکه سیصد نفر از ساکنان لیبرتی از پناهندگان سابق کشور آلمان می باشند بنظر میرسد که این صد نفر از میان این سیصد پناهنده باز اسکان داده شوند. مقامات ارشد سازمان ملل در عراق در این بیانیه از پیشنهاد انسانی آلمان مبنی بر پذیرش نزدیک به صد تن از ساکنا کمپ لیبرتی استقبال کرده و از ساکنان کمپ خواستند که با سازمان ملل در این رابطه همکاری کنند تا این اسکان مجدد سریع و در امنیت صورت بگیرد.

مارتین کوبلر امروز صبح گفت : پذیرش آلمان بدنبال حرکت دولت آلبانی است که 210 نفر از ساکنان لیبرتی را پذیرفت و من بسیار سپاسگذارم از این دو کشور برای ارائه راه حل های دراز مدت در رابطه با ساکنان کمپ لیبرتی. او اضافه کرد که این پذیرش بدنبال درخواست های مکرر دبیرکل سازمان ملل از کشورهای عضو صورت گرفته است.

همچنین " کلر بورژوا " نماینده کمیساریای عالی پناهندگان با استقبال از پیشنهاد آلمان و تشویق کشورهای دیگر به پذیرش ساکنان لیبرتی، گفت : این پذیرش از طرف آلمان یک همبستگی ملی در رابطه با کسانی که آسیب پذیر هستند را به نمایش می گذارد.

در گزارش اخیر آقای بان کی مون خواست کسانی که از ساکنان کمپ لیبرتی حمایت می کنند بجای گسترش توهین و دروغ در مورد نماینده ویژه سازمان ملل مارتین کوبلر به پیدا کردن یک راه حل دائمی برای ساکنان لیبرتی کمک کنند.

مارتین کوبلر در این بیانیه همچنین نگرانی عمیق خود را به اجرای مجازات اعدام در عراق ابراز کرد. و گفت : میخواهم یکبار دیگر دولت عراق را به تعلیق بدون تاخیر احکام اعدام فرا بخوانم.

عاطفه اقبال - 19 آوریل 2013

لینک خبر در فیس بوک 

منبع خبر در سایت سازمان ملل : 


کامنت ها در فیسبوک

7 commentaires
Commentaires
Esmail Ramezankhani
يكي از كارهاي مجاهدين كنار زدن گندابهايي كه به اسم سازمان ملل و مجامع به اصطلاح حقوق بشر و همه آنهايي كه به اسم و بهانه دلسوزي براي عاشقان واقعي ايران و ايراني اشگ تمساح ميريزند را رو كرد! شرم بر آنان و كوبلر خود فروخته و همپالگي هاشان درود و هزاران درود بر شير زنان و كوه مردان و همه اشرف نشانان زنده باد مقاومت عادلانه مردم ايران اين زيبا ترين وطن
Khashayar Ahmadyan
مواظب رخنه دشمن در لیست خودتان باشید
کار اصلی وزارت اطلاعات با بیشترین امکانات چیست؟
 پراکندن جو یاس و نامیدی و شیطان سازی از نیروهایی که مبارزه را جدی میگیرند

 وظیفه ما : آگاهی از این فریب کثیف و حمله به دشمن
Behruz Khorasani · 18 amis en commun
اقای احمدیان از وزارت اطلاعات لولو خور خوره نساز .کسانی که دارای شعور سیاسی و اجتماعی هستند این اگاهی رو دارند که بتونند تشخیص سره را از نا سره تشخیص بدن کسانی باید مواظب باشند که فکر و شعور خودشون رو سپردند عده ای بی شعور که الف رو از ب تشخیص نمیدن و فاقد هر گونه اگاهی سیاسی و اجتماعی هستند و از اطلاعات تاریخ گذشته نا کجا ابادی تاریخ مصرف گذشته نشخوار میکنند و مثل عروسکهای کوکی هستند کخ کوکشون میکنند
Efat Eghbal
با امید اینکه تک تک این عزیزان سلامت از جهنم آخوند ساخته نجات یابند ،،تا دست در دست هم دهیم آزاد ،،،،میهن خویش را کنیم آباد …بکوری چشم سید علی و تمامی حامیانش در هر رنگ و لباسی ،،،
Omid Rahai · Ami(e) avec Mina Ahadi et 24 autres personnes
خانم عفت اقبال گرامی؛
شما فرموده اید "...با امید اینکه تک تک این عزیزان سلامت از جهنم آخوند ساخته (عراق) نجات یابند..."


آیا این جهنم را واقعا آخوند برای نفرات در لیبرتی و اشرف ساخته است؟ اگر اینطور است آیا کسی که سعی در نگاه داشتن این بچه ها در جهنم را دارد، از خود آخوند ها جنایتکار تر نیست؟ من تردیدی ندارم شما به سازنده واقعی این جهنم واقف هستید. ولی برای بیان حقیقت باید محذورات را کنار گذاشت! 
اگر چه ممکن است از نظر من خوشتان نیاید! اما طرز نگاه و بیان شما در رابطه با فرقه مجاهدین من را یاد اصلاح طلب های جمهوری اسلامی میاندازد که میدانند تمام مشکلات از ولی فقیه خامنه ای است، ولی آدرس اشتباهی میدهند. اصلاح طلبان به ازای هر نقی که میزنند اول ۲۰۰ تا فحش به امریکا و اسراییل و ... میدهند، و بعد یک انتقادکی میکنند. شما گرامیان هم به ازای هر سوال از آقای رجوی اول ۱۰۰ تا فحش اول به جدا شدگان از مجاهدین میدهید تا سوالتان حلال و مجاز شود بعد یک سوالی میکنید! چه شباهتی!
مرحوم شمس حائری چه درست رژیم و مجاهدین را به ارتجاع غالب و مغلوب تعبیر کرده بود.
با احترام
Efat Eghbal
من دشمن اصلی را رژیم جنایتکار حاکم بر میهنم میدانم که باعث و بانی تمامی این درد و رنجها می باشد ،


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر