این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۴ آبان ۷, پنجشنبه

اخبار تکمیلی حمله موشکی به لیبرتیاطلاعات تکمیلی در مورد حمله جنایتکارانه موشکی که ساعت هفت و چهل دقیقه امشب با هشتاد موشک کاتیوشا به کمپ لیبرتی صورت گرفت. در این حمله بنگالهای زیادی که محل سکونت ساکنان لیبرتی است ویران شده و تعداد بسیاری از این بنگالها آتش گرفته است. کشته شدگان تا این لحظه 27 نفر هستند که تعداد 24 نفر آنها شناسایی شده و دو نفر آنها بر اثر متلاشی شدن چهره هنوز شناسایی نشده اند. بیست و دو مجروح به بیمارستان منتقل شده بودند که تا کنون تعدادی از آنها جان باخته اند. تعداد بسیاری از بنگالها آتش گرفته و بنگالهای زیادی ویران شده است. هنوز تعداد واقعی کشته شدگان و مجروحان مشخص نشده است.

کمپین ما با محکوم کردن قاطع این حملات جنایتکارانه و با همدردی با خانواده های کشته شدگان و مجروحان، از سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگان و مجاهدین می خواهد که اسامی مجروحان را جهت اطلاع خانواده هایشان به فوریت منتشر کنند. به آنها اطمینان می بخشیم که اسم مجروحان در کمپی که سانتیمتر به سانتیمتر مساحت آن با تمامی اسامی ساکنانش برای رژیم جمهوری اسلامی، دولت عراق و کمیساریای عالی پناهندگان و صدها ارگان دیگر مشخص است، نمیتواند هیچ مشکل امنیتی برای ساکنان لیبرتی ایجاد کند. خانواده ها نگران هستند. به نگرانی آنها پاسخ دهید.

مجاهدین باید تقاضای انتقال سریع ساکنان لییرتی را  در راس خواسته های خود قرار دهند. و تمام امکانات خود را برای خارج کردن ساکنان لیبرتی از جهنم عراق بکار گیرند. خانم رجوی در پیامی گفته است که ما هشدار داده بودیم!! خانم رجوی: هشدار کافی نیست. اقدام جدی برای خروج ساکنان لیبرتی از این کشتارگاه لازم است. ساکنان لیبرتی در عراق فقط و فقط اینک تبدیل به هدف های بسیار ساده ای برای رژیم جمهوری اسلامی شده اند. همانطور که از ابتدای تاسیس کمپین تا به امروز گفته ایم، تنها راه نجات ساکنان لیبرتی، انتقال سریع آنها از عراق که تبدیل به کشتارگاه آنها شده است، می باشد.

اسامی کامل کشته شدگان در ذیل آمده است :
- کاش، کاش این اسامی بعنوان اسامی منتقل شدگان به کشور ثالث منتشر میشد! و نه بعنوان کسانی که دوباره در جهنم عراق به خاک افتادند!

1- حمید رضا ایمن کاشانی
2- امیر حسين اداوي
3- حسین ابریشمچی
4- حسن ابراهیمی
5- منوچهر براتی
6- حسن توفیق جو
7- مهدي توكل
8- حمید دهقان
9- نيره ربيعي
10- فرشید ربیعی
11- حسين سرو آزاد
12- جواد میرسالاری
13- جاسم قصير
14- رجب علی قربانی
15- حسین گندمی
16- اکبر علیدوست 
17-بهزاد ميرشاهي
18- رجب محمد - فرخانی
19- احمد مس چيان
20 - حسن میرزایی
21- رضا وادیان
22- شريف ويسي
23- کیومرث یوسفی
24- ابوطالب هاشمی
25- سهراب همایونفر

+ دو نفر که به علت منفجر شدن چهره، شناسایی نشده اند.


عاطفه اقبال - 29 اکتبر 2015
از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر