این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۲ آذر ۲۵, دوشنبه

اعتصاب غذا در جهت پاسداشت مدنیت معاصر!!

نمیدانم مجموعه مقالات سفارشی در رابطه با "توجیه اعتصاب غذا" در لیبرتی را در سایت همبستگی میخوانید یا نه؟ برای همین قسمت پایانی مطلبی که امروز قرعه اش روی شخصی بنام رضا شمس افتاده است را اینجا میگذارم تا در جریان اوضاع قرار بگیرید. و یکدفعه فکر نکنید که اعتصاب غذا فقط برای نجات جان 7 نفر گروگان میباشد! بلکه اهداف آن بیشتر از فهم یک انسان نورمال است! این اعتصاب غذا برای نجات جان بشریت...نجات جهان.... و ... پاسداشت مدنیت معاصر!!...میباشد. این دل غافل ما چه فکر میکردیم! حالا کسی میتونه بگه این "مدنیت معاصر" که باید پاس داشت دیگه چه صیغه ای است!؟

سایت همبستگی ملی :
" وقتی مجاهدین در چنین جایگاهی دست به اعتراض و اعتصاب غذا می زنند، هر چند هدف اولیه آنها قبل از هر چیز دفاع از حقوق خود و آزادی گروگانهایشان و محترم شمردن تعهدات، تضمینها و قراردادها از سوی آمریکا و سازمان ملل می باشد اما بسا فراتر از آن، آنها به نگهبانی و پاسداشت مدنیت معاصر و ارزشهای آن بر خواسته اند. مدنیت و ارزشهایی که حاصل مبارزات آزادیخواهانه و مترقی همه خلقهای جهان می باشد و برای بر قراریش انسانهای بیشماری در جهان مبارزه کرده، جان داده و سختی کشیده اند و این بار قرعه فال به نام مجاهدین و هوادارانشان افتاده است. "

عاطفه اقبال - 15 دسامبر 2013


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202755326069491&set=a.1179427131075.27307.1390052760&type=1&theater

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر