این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۴ بهمن ۱۸, یکشنبه

انتقال 21- بیست و دو نفر از ساکنان لیبرتی به آلبانی منتقل شدنداسامی 22 نفر از ساکنان لیبرتی که در پنجشنبه 4 فوریه 2016 به تیرانا در کشور آلبانی منتقل شده اند را در ذیل می آوریم. 

اسامی به ترتیب حروف الفبا
1-    بهار آبهشت
2-    فاطمه اکبری منفرد
3-    نوشین امامی
4-    نسرین امیرخیزی
5-    سارا ثابت فر
6-    نرگس دگمه چی
7-    فاطمه رحمانی
8-    هاجرسادات دربند
9-    مهناز سعیدی
10-  علی شیرزادی
11-   آزاده صبور
12-  کیومرث طلایی
13-   رعنا عباسی
14-  عباسعلی عباسی
15-  مقصود عباسی شیراز
16-   مریم عدنانی
17- الهام فرشیدیان
18-  سکینه کاظمی
19-  بهناز مؤمنی
20-   ژاله مهرام نیا
21-    نیلوفر میکنی
22-    مرضیه نبوی

با تاکید مجدد بر دو نکته :
- احتمال جا به جایی اسامی و مستعار بودن آنها وجود دارد.

- ما بنا به پرنسیب اعلام شده هرگز اسامی منتقل شدگان را ابتدا به ساکن منتشر نمیکنیم انتشار آن در سایت کمپین به معنای آن است که این اسامی قبلا منتشر شده اند.

عاطفه اقبال - 7 فوریه 2016 
از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث

۱ نظر:

  1. دوست گرامی که اسامی واقعی چند تن از منتقل شدگان از لیبرتی را برایمان ارسال کرده بودید. با تشکر از شما، با توجه به اینکه این اسامی در جای دیگری درج نشده است ما نیز ترجیح میدهیم که آنرا درج نکنیم. ولی به خانواده هایشان در صورت دسترسی اطلاع خواهیم داد. با تشکر مجدد

    پاسخحذف