این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۱ بهمن ۲۱, شنبه

بدون هیچ شعر و شعاری! ویدئوی تعدادی مجروحین در لیبرتی


بدون هر شعر و شعاری! این ویدئو برای کسانی است که میخواهند نشانی از عزیزانشان بیابند! برای من و برای خیلی های دیگر، تک تک آنها عزیزانشان هستند. دلم از دیدن زخم بر تنشان لرزید. تا کی باید آنها در جهنم عراق این چنین در مقابل حملات رژیم بدون هیچ دفاعی تن خود را سپر کنند؟ عراق جای ماندن نیست؟ استراتژی ماندن در عراق به پایان خود رسیده است. باید راه و طرحی نو ریخت. مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی را باید در سرزمینی که دشمن در آن قویتر از ما نباشد ادامه داد. و یا در سرزمین خودمان که اعدام و زندانش در آن به ماندن در عراق می ارزد.

عاطفه اقبال - 9 فوریه 2013
102 comments
کامنت ها در فیسبوک

Ali N Fard

چرا رجوی خواستار انتقال فوری از عراق به کشور ثالث نمیشود!.

Efat Eghbal

اگر قرار بود چنین فاجعه بار کشته شوند ؟چرا از جهنم خمینی گریختند ؟من خودم وقتی که از فرانسه زنگ می زدند و اصرار داشتند که بیام خارج می گفتم می خواهم بمانم کنار هموطنانم ...اما گفتند که دیگر اونجا تو امنیت نداری باید هر چه زودتر خارج بشی اما حالا چرا در خواست خروج این عزیزان را از قتلگاه خامنه ای جلاد بنام مالکی نمی کنند سئوالیست بی جواب

Ali Reza Kazemi

مگر از آغاز موضوع انتقال به لیبرتی این درخواست خروج به کشور ثالث بارها تکرار نشده!؟ طوری مطرح میکنید انگار که این درخواست منتفی شده! این درست نیست. اینکه درخواست مقطعی بازگشت به اشرف میشود چون از این فاضلاب لیبرتی شرایط انسانی تری دارد تا پروسه بوروکراتیک انتقال به کشور ثالث حل شود. سازمان ملل و آمریکای پفیوز که منتظر درخواست اینها نمانده اند که اینها را منتقل کنند بلکه اصلا دنبال راه حل انسانی برای این موضوع نیستند و این را در رفتار ضد انسانی کوبلر میتوان بوضوح دید. یعنی دیگر نباید از آنطرف بام افتاد.

Farid Heyrani

انگار دوستانی که اینجا هستند اصلا خبری از دنیا ندارند. خانم اقبال و آقای فرد لطفا پیامی که خانم رجوی در ارتباط با همین واقعه دادند رو بخونید. این جانیان حتی اونهایی که سیتی زن کشورهای دیگه هستند روهم نمی فرستند بیرون. حتی مصاحبه هم نمی کنند. برنامه شون چه عراق ، چه خامنه ای وچه امریکا و کوبلر کشتن مجاهدین در عراقه. شما فکر میکنید سیاست دنیا دست مجاهدینه که بخوان اینا بیان بیرون یا نیاند.

Farid Heyrani

خانم رجوی در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: دولت عراق به دستور رژیم ایران، و با همدستی نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد آنها را بی‌خانمان و روانه زندان لیبرتی کرد. از انتقالِ اموالشان به لیبرتی جلوگیری کرد و عملاً از آنها سلب مالکیت کرده است. بهانه این بود که مصاحبه‌های پناهندگی باید خارج از اشرف انجام شود. حال که بیش از ۲۰۰۰مصاحبه انجام شده و تنها ۵ تن به خارج اعزام شده اند این بی‌خانمان‌سازی باید پایان یابد و ساکنان لیبرتی به خصوص افرادی که کمیساریا با آنها مصاحبه کرده، باید فوراً به اشرف برگردند و از آنجا به کشور ثالث منتقل شوند.

Kamran Geraminejad

سازمان مجاهدین خواستار انتقال از عراق شده ولی در این میان کوبلر خیانت کرده و قراردادهای بین مجاهدین و نیروهای امریکائی را نادیده گرفته و نوری المالکی جلاد هم که دست نشانده خامنه ای است با این حملات سعی در نابودی محاهدین دارد .مرگ و ننگ بر تمامیت رژیم اخوندی ایران و عراق.

Alireza Eftekhari

 Ajaba khanume eghbal mojahedin ke khastare khuruj hastannd on soal ra az kubler jenayat kar konidva usa

Irani Azade

marg bar asle velayate fhagih marg bar khameneie haramzadeh dige in hameh jenayat bas asat

Ali Reza Kazemi

بنظرم از رفتار سازمان ملل و دولت عراق (نماینده رسمی جمهوری اسلامی) میتواتن دریافت که مطلقا در کوتاه مدت نه بازگشت به اشرف قابل حصول است و نه انتقال به کشور ثالث. بنظرم اگر دست اندرکاران اندکی بدنبال راه حل انسانی عاجل برای جلوگیری از تکرار این فجایع قابل پیشگیری باشند باید دنبال راه حل دیگری باشد که عبارت است از انتقال به منطقه ای امن خارج از عراق، چیزی شبیه درخواستی که مجاهدین به تاکید قبل از انتقال به لیبرتی برای انتقال به اردن کردند اما ارباب بی مروت دنیا کمترین توجهی نکرد. الان باید در این زمینه فشار جدی آورد

Atefeh Eghbal

آقای حیرانی شما گویا کاملا بی خبر هستید. به من بگوئید چرا در همین اطلاعیه خانم رجوی از انتقال به کشور ثالث و بیرون آمدن از عراق حرفی زده نشده!؟ چرا اساسا روی این مسئله چیزی نمیگویند؟ خودشان هم که اینجا و آنجا میگویند اساسا مسئله ماندن هر چه بیشتر در عراق مطرح است.. بروید نوشته آقای حبیبی را بخوانید در صفحه اش ! که چگونه میگوید برای جنگیدن باید نزدیک مرز بود و یا ازآن جنگ دفاع کرد!!!!! نخیر برای جنگیدن باید یا داخل وطن بود و یا در جایی امن تر که اعضا به عنوان گوشت دم توپ استفاده نشوند. از کوه و دشت این بچه ها از ایران خارج نشده بودند که اینجا به راحتی زیر موشک باران رژیم قرار بگیرند؟ واقعا چه روزگار کثیفی است نازنین!

Farid Heyrani

خانم رجوی در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: دولت عراق به دستور رژیم ایران، و با همدستی نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد آنها را بی‌خانمان و روانه زندان لیبرتی کرد. از انتقالِ اموالشان به لیبرتی جلوگیری کرد و عملاً از آنها سلب مالکیت کرده است. بهانه این بود که مصاحبه‌های پناهندگی باید خارج از اشرف انجام شود. حال که بیش از ۲۰۰۰مصاحبه انجام شده و تنها ۵ تن به خارج اعزام شده اند این بی‌خانمان‌سازی باید پایان یابد و ساکنان لیبرتی بهخصوص افرادی که کمیساریا با آنها مصاحبه کرده، باید فوراً به اشرف برگردند و از آنجا به کشور ثالث منتقل شوند.

Farid Heyrani

واقعا که خدا رحمت کنه برتولت برشت رو

Atefeh Eghbal

آقای کاظمی من در همین کامنت قبلی هم گفتم.. مسئله سازمان ملل.. عراق.. جمهوری اسلامی .. آمریکا مطرح نیست.. مسئله کسانی است که ساکنان عراق را اعضایشان می دانند. آنها چرا خواسته اولشان به دور از اینکه سازمان ملل چکار میکند بیرون آوردن این بچه ها از عراق نیست؟ این حرف من است.. چرا حاشیه می رویم؟ می گویند بازگشت به اشرف؟ مگر چند بار در همین اشرف بچه هایمان بصورت فجیح کشته شدند؟ درخواست بازگشت به اشرف فقط برای ماندن در عراق است و بس! دیگر چرا باید توجیه کنیم؟

Farid Heyrani

شما میگید خانم رجوی و. بعد از آقای حبیبی سند میارید؟

Ali Reza Kazemi

عاطفه عزیز، آخر حبیبی چه کاره است. مواضع رسمی این سازمان را حتی تحریف و تفسیر به رای میکنند. اگر نخواهیم نیت خوانی بکنیم مواضع سازمانی چنین چیزی نمی گوید. واکنش فعلی به شرایط غیر قابل زیست و غیر امن لیبرتی ست. من شخصا به آن نقد دارم اما این نقض خواست خروج از عراق نیست. آنها مدتهاست پای این خروج ناچارا آمده اند. و اصلا چه بخواهند و چه نخواهند مقدمات بورورکراتیک آن که حل شود این انتقال انجام میشود. مشکل اینحاست که تا بخواهد انجام بشود شرایط زیست و امنیتشان باید انسانی و تامین بشود

Nuri Parsa

رهبران مجاهدین بارها از ملل متحد و دولت جنایتکار امریکا خواستند که مجاهدین اسیر شده در زندان لیبرتی و اشرف را به کشور امن و ثالثی منتقل کنند. ولی از آن جایی که دولت اوباما در عملکرد ،خود همدست مالکی و آخونداست. مقصر اصلی دولت امریکاست که اسیران را به دولت جنایتکار مالکی داده و مالکی و دارودسته اش هم که نوکر آخوندا در عراق هستند. و از هیچ جنایتی کوتاهی نمی کنند. وملل متحد هم به جای انتقال سریع از عراق , وقت کشی میکند و فریب دولت عراق را تا کنون خورده است. سوال اینجاست .؟ اگر مجاهدین توسط دولت عراق محافظت شدهاند.؟.؟.؟.......؟ چکونه با موشک به افراد بی سلاح حمله میشود.؟ .؟ آیا خود دولت مالکی همدست در جنایات نیست.؟..؟.و.و.و.؟

Atefeh Eghbal

آقای حیرانی واقعا که خدا رحمت کند برشت را؟ که میگفت آنها که حقیقت را نمیدانند نادانند ولی آنها که میدانند و آنرا پنهان میکنند جنایتکار هستند.. و وای بحال حاضر حاضر گویان در خارج کشور و در کشور عافیت! که دست در خون این جوانان دارند

Farid Heyrani

ما در جای امنیم وخواسته هامون رو راحت میگیم.اما مجاهدین در عراق باید سانت به سانت به دنبال سلامت بچه ها باشند.

Farid Heyrani

خانم اقبال شما وقتی بحث رفتن به لیبرتی بود هم گفتید چرا مجاهدین اصرار در موندن اشرف دارند. این همدلیلش

Atefeh Eghbal

آقای کاظمی من حرفم این است: در کنار اعتراض به وضعیت لیبرتی .. مسئله خروح از عراق بصورت فوری هرگز درخواست نمیشود.. این خواسته را تیز کنند و در صدر خواسته ها قرار دهند.. برایش کمبته حقوق بشری ترتیب دهند از آن گونه کنفرانسها که برای تحکیم پایشان در عراق می گذارند با شرکت برادر پاتریک کندی و صدها پارلمانتر دیگر برای خروج از عراق نیز نصف این کنفرانسها را تشکیل دهند بعد ما هم خواهیم آمد در جبهه این خانمها و آقایان! ولی گویا تا آنروز راه درازی در پیش داریم! مرغ از نظر اینها یکپا دارد و بس

Alireza Eftekhari 

Khàume ehhbal bas ast jaye zalem va mazlum ra avaz ´ nakonid be jaye hamle be rahbariye mojahedin aghar kami sherafat darid jam alan manande ma be bezarate lharejeye usa tel bezanid be un moraje konid´´ khanume rajavi rasman khastare khuruje mojahedîn az irak shodeand´ durugh va arajif kafist

Kamoos Motazed Kivani

خانم عاطفه گرامی استراتژی ماندن در عراق از اول هم غلط بود و دیر زمانیست که شکست خورده است. من کاملا با شما موافقم. خانم عضدانلو برد بیشتری می کند اگر تا حتی همه ی این عزیزان را با فرمان خودش به ایران و به بند 209 اوین یا زندان مخوف شهرک بندر عباس بفرستد.با ماندن در عراق این عزیزان در بهترین حالت گوشت ارزان دم توپ برای جمهوری جنایت اسلامی و شریکش حکومت عراق و نیز یک منبع تبلیغ برای خانم عضدانلو می باشند. مرا در غم خود شریک بدانید. گریه هم نمی توانم بکنم دلم بیش از اینها گرفته است از نوشته هم شاید متوجه بشوید که صاحب قلم آرام و قرار ندارد. مرا می بخشید اگر نکته یی نابجا رقمی کرده ام راستش خودم نیستم از این جوری که بر این انسانها می رود. سلامت باشید و سر بلند.

Farid Heyrani

دنیا پر شده از دایه های مهربان تر از مادر

Atefeh Eghbal

آقای حیرانی بچه که نیستیم عزیز من ! دیگر هر کسی که ذره ای شمه ی سیاسی داشته باشد میداند که مجاهدین حتی به قیمت اینهمه کشته و جلوی تانک دراز کشیدن وغیره قصد ماندن در عراق را داشتند و فقط به قیمت خارج شدن از لیست تروریستی آمریکا حاضر به خروج از اشرف شدند.. یعنی بچه ها را با لیست معامله کردند. من هیچوقت اصل آمدن به لیبرتی مورد نظرم نبوده از همان اشرف می گویم که باید یکسره بچه ها را به کشور ثالث بیاورند. ولی این تقاضا از طرف سازمان هرگز خواسته نشد. در برابر کمیته ای که من تشکیل دادم گفتند که این کمیته مرز سرخ را رد کرده است و انرا باید بلوکه کرد!! گفتند که خروج از عراق مرز سرخ ماست.. شما واقعا گویا از همه چیز بی خبرید و فقط سیمای مجاهدین را گوش می دهید!

Farid Heyrani

کاش اونا که نمکدون دستشونه برای دلهای زخمی مرهم نشند.

Farid Heyrani

نه خانم اقبال شما انگار فقط سیمای مجاهدینه که نگاه نمی کنید وگرنه از مواضع مجاهدین خبر داشتید.

Atefeh Eghbal

آقای حیرانی با شما کاملا موافقم و تعداد بسیاری از این دایه های مهربانتر از مادر را که در خارجه دست همسر و فرزندانشان را گرفته و در فلان سواحل .... تعطیلات تابستانی و زمستانی را میگذرانند و عروسی های آن چنانی در کشورهای آمریکای لاتین برگذار میکنند و در خانه شان استخر و جاکوزی می سازند ولی از اینجا شعار میدهند را می شناسم.. چه دایه های از مادر مهربانی! اگر بدانید که تک تک شان را چقدر خوب می شناسم!

Atefeh Eghbal

نخیر آقای حیرانی من هم سیمای مجاهدین را تماشا می کنم و هم سیمای خامنه ای را در ایران و هم سیمای مزدوران خارج کشری اش را ... این چنین است که از مواضع همه خبر دارم و نمیگذارم که یک طرفه خبر نادرست بارم کنند.

Mehdi Azadmanesh

خوب بايد از سازمان ملل و نماينده ان در عراق کوبلر که مجري دستورات مالکي مزدور, خامنه اي است سوال کرد. مجاهدين که اعلام کرده اند خواهان خروح از عراق هستند. خودشان که بال ندارند بايد سازمان ملل اين امکان را براي آنها فراهم کنند. چراي جاي ظالم و مظلوم عوض مي شود.

Atefeh Eghbal

کجا اعلام کردند که ما بی خبریم؟ آقای آزادمنش؟ همین امروز که خانم رجوی در بحبوحه کشتار و زخمی هایی که دل انسان را می لرزاند بجای درخواست فوری برای خروج از عراق درخواست فوری برای بازگشت به اشرف کرده است! واقعا چه زمانه است یکی این حرفها را میزند دیگران هم وظیفه توجیه کردن را دارند؟

Farid Heyrani

بدون اینکه بخوام بی احترامی کنم میگم که از کوزه همان برون تراود که در اوست.مواضع ونمود خارجی عقاید هرکس نشونه ی منابع خبری شه.

Farid Heyrani

خانم اقبال این متن رو که سه بار زدم، یکبار بخونید.

خانم رجوی در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: دولت عراق به دستور رژیم ایران، و با همدستی نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد آنها را بی‌خانمان و روانه زندان لیبرتی کرد. از انتقالِ اموالشان به لیبرتی جلوگیری کرد و عملاً از آنها سلب مالکیت کرده است. بهانه این بود که مصاحبه‌های پناهندگی باید خارج از اشرف انجام شود. حال که بیش از ۲۰۰۰مصاحبه انجام شده و تنها ۵ تن به خارج اعزام شده اند این بی‌خانمان‌سازی باید پایان یابد و ساکنان لیبرتی بهخصوص افرادی که کمیساریا با آنها مصاحبه کرده، باید فوراً به اشرف برگردند و از آنجا به کشور ثالث منتقل شوند.

Atefeh Eghbal

دقیقا آقای حیرانی دقیقا با شما موافقم... هر کسی همانی است که در این مواقع موضع گیری میکند.. دقیقا با شما موافق هستم.

Mehdi Azadmanesh

بزودي خميارهاي ارتش آزاديبخش در تهران جواب اين مزدوان را خواهد داد.

Faezeh Sojodi

che mazlomane be maslakh miravand,, maslakh erteja va ghodrat talabi az 2 soy

Mehdi Azadmanesh

شما همه خبر را نمي خوانيد کفته اند بخاطر شرايط جهنمي ليبرتي به اشرف برگردند و از آنجا در صورت پذيرفته شدن پناهندگي شان از آنجا عازم کشورهاي ديگر شوند.

Atefeh Eghbal

بله آقای حیرانی من هم این را خوانده ام.. آنقدر که دیگر بی محتوا شده است. یکروز مجاهدین می گویند که یک گروه کوچک برای نگهداری از امول!! به اشرف بفرستید!! روز دیگر میگویند که تمام افراد لیبرتی را منتقل کنید به اشرف و بعد از آنجا به کشور ثالث منتقل کنید... چرا لقمه را دور سر میچرخانند! عجیب است... درخواست کنند اگر صداقت دارند و بازی سیاسی با جان بچه ها نمیکنند درخواست خروج فوری از عراق را بدهند من کاری به قبول کردن آن از طرف سازمان ملل ندارم ولی از مجاهدین می خواهم که این درخواست را بصورت فوری در صدر خواسته هایشان اعلام کنند اگر واقعا جان بچه ها برایشان ارزش دارد.

Efat Eghbal

جناب آزاد منش .عزیز پس چرا نگفته اند که..هر چه زودتر آنها را از عراق خارج کنید که جانشان در خطر است ؟

Atefeh Eghbal

مشکل اینجاست که اینها فکر میکنند با یک مشت بچه طرف هستند..به شعور انسان با این درخواست ها و توجیه ها اهانت میکنند!

Atefeh Eghbal

الان چند تا از دوستان به من ایمیل زده و میگویند که ایمیل بسیج علیه مزدوران !! را از طرف پاسبان های فیس بوک دریافت کرده اند که بشتابید مزدوران!! در فیس بوک فعال هستند به صفحه شان بروید و جواب دهید!! جالب است... مزدوران را در جای دیگر باید جستجو کرد... نه در کنار کسانی که دلشان برای این عزیزان می طپد!! بقول لنین شرم هم یک احساس انقلابی است

Farid Heyrani

اصلا از اساس رفتن به لیبرتی برای همین بود.

بقول معروف کسی روکه خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد.

خوب بخوابید دوستان

Atefeh Eghbal

گویا شما آقای حیرانی خودتان را بخواب زده اید! بروید کامنت های قبلی مرا بخوانید که چرا به لیبرتی رفتند البته نه به این دلیل که شما میگوئید بعد جواب بدهید.. هنر همیشه در جواب دادن نیست در تفکر کردن هم هست.

Farid Heyrani

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576449595700462&set=a.109418782403548.16068.100000062803124&type=1&theater

Atefeh Eghbal

آقای حیرانی باور کنید که هم من و هم اکثر دوستان این افشاگری های کیلویی را خوانده اند.. بحث من ساده است شما چرا آنرا پیچیده میکنید. ببینید اصلا اینها مزودر هستند... تمام سازمان ملل بازیچه دست رژیم است... آمریکا تحت نفوذ رژیم است.. عراقی ها مزدوران رژیم هستند! باشه من اصلا همه اینها را قبول میکنم... اما چرا خودی ها یعنی مجاهدین ساکنان لیبرتی و اشرف را از عراق تحت نفوذ رژیم بیرون نمیکشند... اگر هم توان آنرا ندارند چرا حداقل تلاش نمیکنند .. چرا کنفرانسها و روابطشان را در این رابطه فعال نمیکنند.. فکر میکنم که سئوال ساده است .

Efat Eghbal

عاطفه عزیزم درد همینجاست و تا زمانی که این فرصت طلبان خارج کشوری هستند ،سرباز و گوش بفرمان، در بروی همین پاشنه خواهد چرخید و همین افراد هستند که دست در خون این عزیزان دارند و شریک جرم می باشند،و روزی باید پاسخگو باشند

Majid Bidar

خانم اقبال

چند دقیق پیش شنیدم که خط تهاجم فرهنگی در فیسبوک صادر شده و این بحث شما رو آب در هاون کوبیدن میدونم و طرح اونها رو بیفایده. اتفاقا هر دو طرف موضوع از اینگونه بحثها کیفور میشوند و این جای تاسف دارد. يعنى شما به هر دو طرف اين درگيرى و خونريزى، بهانه اى براى دور زدن و آغاز بحثهاى انحرافى را ميدهيد. از يك طرف ملاهاى خون آشام و سربازان گمنام و بدنام آقا، از خون ريخته شده لذت ميبرند و جنگ و نزاع را به داخل خود ما پاس ميدهند، و از طرف ديگر هم ماموران خوشنام اين طرف، با يك تهاجم برق آسای فرهنگى - تشكيلاتى!(قابل توجه حاج آقای شاعر بختیارچی سابق!!) تمامى خلق قهرمان، بجز مجيزگويان را تبديل به مزدوران اطلاعات و كيهان ميكنند، تا هم مزدوران واقعى (كه در بين خودشان هم يافت ميشود) را سر شوق آورند و هم صحبت طرح شده را به فراموشى بكشانند!

دوستی بهم لینکی فرستاده و میگه: ببینید این بسازبفروش معلوم الحال پاریس، خودش رو داره چه جری میده!!؟... گفتم:اون یکی رو بحال خودش وا بده!.... اینجور آدمها!!! خوب بلدند که زمین و زمان رو جر بدهند، اما سر خودشون خوب حواسشون جمع است و نمیزارن خدایی نکرده کت شلوار و یا دامن "آرمانی"شون خاکی بشه! اون مبارز قهرمان همیشه در صحنۀ معاملات و دلالی ها، اتفاقاً از جمله کسانیه که وقتش برسه، مثل آب خوردن از روی جنازه مجاهدین هم رد میشه و ککش هم نمیگزه!

خانم اقبال عزیز! شما هم خودتون رو اینطور خسته نکنید و روی همان خواسته اصلی متمرکز شوید. خروج تمامى آنها از عراق. بجز این هر کس خواستار ماندن در جهنم و فاضلاب و زندان باشه و یا برگشتن به قتلگاه سابق (هرچند که اصلاً متصور نیست)، دست در خون اونها داره و بس!

Farid Heyrani

روزخوش

Atefeh Eghbal

دوستان لطفا بحث را به کلماتی مثل ساندیس خوری و اینها که لایق رژیم است نکشانید. بگذارید فضای بحث حداقل در اینجا سالم بماند

Atefeh Eghbal

مجید عزیز پس خبر تهاجم حداکثر فیس بوکی به شما هم رسیده است. پاسبان های فیس بوکی فعال شده اند و برای همه ایمیل فرمان تهاجم حداکثر می فرستند!!

Atefeh Eghbal

نا به گزارش مجاهدین خانم معصومه ملک محمدی همردیف مسئول اول سازمان مجاهدین در شمار مجروحان حمله موشکی بامداد امروز به لیبرتی است. او از ناحیه پا و هر دو دست مورد اصابت ترکش موشکها قرار گرفته است. من خانم معصومه ملک محمدی را از نزدیک می شناختم و بسیار برای او ناراحتم اما چرا اسامی دیگر مجروحان اعلام نمیشود .. آیا اعلام اسامی مجروحان هم بر اساس رده تشکیلاتی می باشد!؟ خانواده ها نگران هستند اسامی مجروحان را اعلام کنید.

Ali N Fard

آیا اعلام اسامی مجروحان هم بر اساس رده تشکیلاتی می باشد!؟ خانواده ها نگران هستند اسامی مجروحان را اعلام کنید

Davar Adab

فردی به نام حسن حبیبی در صفحه فیس بوک منتقدان را خس و خاشاک نامیده ، باید به این فرد گفت اگر منظورت مزدوران رژیم است ،که پاینده و بر قرار باشی ، ولی اگر منظورت به ملتیست که با مجاهدین و استراتژیشان در عراق و به گوشت دم توپ تبدیل کردن عزیزان ما مخالفت میکنند و میخواهند به هر صورت قهرمانان ایرانی زندانی در عراق را به دنیای آزاد بیاورند .باید گفت خس و خشک خودت و هفت جد و آبادت هستید آقای حبیبی حسن 

Atefeh Eghbal

براستی چرا در صفحه وزارت خارجه آمریکا و سازمان ملل هیچ خبری در این رابطه منتشر نشده است؟ چرا هیچ موضع گیری نمیشود؟ منتظر چه هستند؟ چرا حداقل خبر را منتشر نمیکنند!؟

Alice Chevalier

دوستان یک پیشنهاد. به عوض اینکه به سر کله هم بکوبین، خواهشن شروع به نامه نویسی به سازمان ملل و دفاتر و سفارت امریکا بکنید، شاید این دستمالی باشد که ما میتونیم به رویه زخم های عزیزانمون بگذا ریم و جلو گیری از خون ریزیشون باشیم. این جنگ و جدل هر رو به بعد موکول کنید.

Atefeh Eghbal

به دفتر سازمان ملل امروز صبح زنگ زده ام که چرا هیچ خبری نمی دهید میگوید... در حال تحقیق هستیم!!؟ خبر حمله را که میتوانید اعلام کنید و خبرهای تکمیلی را بعد بدهید.. عجب دنیایی شده است. دوستان با دفاتر سازمان ملل و صلیب سرخ در کشورهایتان تماس بگیرید و بخواهید که اولا اسامی مجروحی را اعلام کنند دوما بگوئید که بچه هایمان در خطر هستند باید آنها را از عراق خارج کنید. باید به هر ارگان حقوق بشری و رسانه ای که میتوانیم تماس بگیریم

Alice Chevalier

درود عاطفه عزیز. خواهشان قدرت کلامتون و انرژی خودتون رو صرف این کار کنید. خانوادهامون به این نیاز دارند.

Atefeh Eghbal

آلیس عزیز من از صبح که خبر را شنیده ام یا در حال ایمیل نوشتن هستم و یا تلفن زدن هستم. جالب است که یکی از این تماس ها میگوید تلویزیون را خاموش کنید تا ما اگر خبری بود خودمان به شما برسانیم..!! می پرسم شما در چه رسانه ای می خواهید خبر را برسانید... میگوید خوب یکجوری خواهیم رساند.... !! ولی باید همه کسانی که می خواهند کاری کنند با تمام رسانه ها و ارگانهای حقوق بشری همانطور که در ابتدا نوشتم تماس بگیرند و ضمن اعتراض به حمله خواستار انتقال سریع این بچه ها به کشور امنی بشوند. بخواهند که بچه های ما را از این جهنم که جلوی موشک های رژیم قرار دارند خارج کنند. باید تک تک ما اینکار را انجام دهیم. من از همه دوستان خواهش می کنم که به اینکار بپردازند. هر کس در کشور خودش به دفاتر سازمان ملل و رسانه های محلی و بین المللی که براحتی می توان در اینترنت آدرس و شماره تلفن آنها را پیدا کرد تماس بگیرد و خواهان خارج کردن سریع ساکنان اشرف و لیبرتی از عراق شود. درود بر شما

Amir Bahador Marandi

khanome eghbal ba in siasati ke shoma darid pas hamamon bayad beshinim khone ghorbone ammehamon berim. Yani agar tasmimgiri ke khoshbakhtane daste shoma nist, daste shoma bod, bayad mobareze ra jaam mikardim va hameye bachehay mojahedin ra beheshon nafari yek done computer midadim bian to facebook beshan roshanfekr

Atefeh Eghbal

دوستان این ایمیل دفتر سازمان ملل در عراق است. دفتری است که در رابطه با کمپ لیبرتی کار میکند. با این ایمیل می توانید تماس بگیرید و خواهان خبر گرفتن از ساکنان لیبرتی و خروج سریع آنها از لیبرتی شوید. altamimi@unhcr.org

Majid Bidar

لا اله الا الله !!!

مازیار ایزدپناه

در این میان اما کاسه لیسان مگسان و پست فطرتان حقیری که در خارج نشسته اند و از اینجا برای به کشتن دادن فرزندان مردم در باتلاق لیبرتی شعرهای تو خالی می دهند به نظرم از مزدوران جنایتکار جمهوری اسلامی دست کمی ندارند! حد اقل در نداشتن احساس و قلب با اطلاعاتی ها و جلادان رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی مشترکند!

حیوانات موذی ای که فرصت طلبانه به خیال خود برای پست و مقام های آینده در حکومت آقا و خانم رجوی شب و روز دستمال به دست به مداحی مشغولند!

تف بر آینها که از حیوان هم پست ترند! میمونهای بی مغزی که جز چاکری و آستان بوسی ولیان فقیه از زندگی چیزی نیاموخته اند! نه انسانیت دارند نه یک ذره شرف! خرده کوچک موجودات دوپایی که مسخ شده همواره آماده اند برای توجیه !

Ali N Fard

http://iranglobal.info/node/15715?utm_source=twitterfeed...

Alice Chevalier

UNHCR is based in Geneva, Switzerland.

United Nations High Commissioner for Refugees

Case Postale 2500

CH-1211 Genève 2 Dépôt

Suisse.

telephone number:

+41 22 739 8111 (automatic switchboard)

fax number:

+41 22 739 7377

Alice Chevalier

http://www.unhcr.org/cgi-bin/texis/vtx/contact_hq

Majid Bidar

مازیار جان،

اینها چون خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی مبارز هستند و اصلاً هم پای فیسبوک نیستند و همش در صحنه های پرشور رزم حاضرند و سالی یکی دوبار به رزم در دیسنی لند و دیدن ایفل و sacre coeur و ... مشغولند، بقیه رو فیسبوکی میدونند و غیر قابل محاسبه!!!

عاطفه عزیز، لطفا زیاد در رزم و بزم این عزیزان خلل ایجاد نکنید! اینها که سالیان سال و حتی به خود مجاهدین هم نشون دادند که آ کوهها بجنبند، اینها از کنار عشق و حالشون تکان نخواهند خورد!! ـ پس بگذارید به رزمشون!! بپردازند. بسلامتی امسال هم که اسپانیا و استونی هم به لیست اماکن رزم اضافه شده بود!

و خب... یه جورایی این کشتار امروز هم سببی شد که دوباره رزمندگان پرشور در خارج که مدتی بود سماق میمکیدند رو دوباره با شعار "میبریم" و "میاریم" جلوی این یا اون سفارتخونه جمع کنند و برزمــــــند!!

Nahid Kazazi

عاطفه اینقدر شعار نده، بیرون گود نشستی و قلم فرسایی میکنی، فکر میکنی با این تئوری ها میشه این جنایات رژیم ولی فقیه رو توجیه و کمرنگ کنی؟

Atefeh Eghbal

انتشار خبر در روزنامه لوموند فرانسهhttp://www.lemonde.fr/proche-orient/article/2013/02/09/attaque-a-la-roquette-contre-les-moudjahidine-du-peuple-en-irak_1829554_3218.html#xtor=AL-32280270

Hossein Schandiz

وزیر خارجه نروژ حمله به کمپ لیبرتی رو محکوم کرد http://www.regjeringen.no/.../2013/angrep_camp.html...

Fara Bahar

بدون هر شعر و شعاری! این ویدئو برای کسانی است که میخواهند نشانی از عزیزانشان بیابند! برای من و باور دارم که برای خیلی های دیگر تک تک آنها عزیزانشان هستند. دلم از دیدن زخم بر تنشان لرزید. تا کی باید آنها در جهنم عراق این چنین در مقابل حملات رژیم بدون هیچ دفاعی تن خود را سپر کنند؟ عراق جای ماندن نیست؟ استراتژی ماندن در عراق به پایان خود رسیده است. باید راه و طرحی نو ریخت. مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی را باید در سرزمینی که دشمن در آن قویتر از ما نباشد ادامه داد. و یا در سرزمین خودمان که اعدام و زندانش در آن به ماندن در عراق می ارزد.

Pouya Javan

مشکل اینجاست که فهمیدن نیت مجاهدین به این راحتی نیست و بسته به مکان و موقعیت حرفهای مختلفی میزنند. ولی این مدت روی کمتری چیزی که تمرکز کردند خروج افراد از عراق بود. یک روز حرف مال و اموالشان در اشرف است و روز دیگر حرف برگشتن به اشرف. درست است که قبول آنها توسط دولتهای غربی کار سختی است و زمان میبرد ولی با این همه پول و امکاناتی که مجاهدین دارند و این همه لابی اگر در جهت خروج از عراق استفاده میشد حتما نتیجه بیشتری میگرفتند.

Pouya Javan

عراق جای ماندن نیست . خود عراقیها امنیت ندارند. شیعه و سنی همدیگر را میکشند. از کشته شدن مجاهدین نه سودی به مردم ایران میرسد و نه رژیم سرنگون میشود.

Alice Chevalier

Emails to the Media, you can write to (just copy and past the email to all your friends so we all take action), Forein Ministeries and UN Officials

UN Officials and Heads of Government:

امیر خیزی

vay khoda

امیر خیزی

خدا من یک بار دیگر . نه بس است ای خدا

Mahshid Moon

ر شهر زشت ما،

این‌جا که فکر کوته و دیواره ی بلند،

افکنده سایه بر سر و بر سرنوشت ما،

من سال‌های سال،

در حسرت شنیدن یک نغمه‌ی نشاط،

در آرزوی دیدن یک شاخسار سبز،

یک چشمه، یک درخت،

یک باغ پرشکوفه، یک آسمان صاف،

در دود و خاک و آجر و آهن دویده‌‌‌ام

فریدون مشیری

علی مقصودی

پاری افراد که احتمالا با این خبر دلخراش تعطیلات زمستا نیشان کمی بهم ریخته واصولا بر خلاف گفته هایشان سری در خبرها ندارند و فقط بفرموده اربابانشان اجبارا آمده اند در فیسبوک کار بسیجی میکنند برای توجیه اشتباهات اربابان بی مرو تشان و فقط بلدند تهمت وافترا بزنند و کمی هم از این و اون نقل قول بکنند و برو ند البته که اینها را مجانی هم انجام نمی دهند از فردا میبایستی لباسهای شیک سیاه خودشان را برای یک سفر دیگر به پاریس آماده کنند و پس از رژه رفتن ونگاه های به اصطلاح غم انگیز کاملا ساختگی و گل گزاشتن بر روی عکس های شهدا مستقیم به پاریس رفته و شب زنده داری زیبای دیگری را در کافه هاومحله های زببای آن ادامه دهند خوب برای دعوت این عزیزان به پاریس وهرچه بیشتر احترام کردنشان در پاریس بایستی این فرمایشات را هر چه بیشتر فریاد بزنند وحاظر حاظر را با گردن و صدای کلفت تری فریاد بزنند تا بچه ها را هرچه بیشتر قیمه قیمه بکنند ننگ و نفرین بر این کور دلان بواقع چه فرقی بین پاسدارانی که در ایران ملت را با لباس آدم کشی میکشند با اینها که بنام انقلاب و مبارزه عزیزانمان را به کشتن میدهند وجود دارد فقط به اینها باید گفت آنقدر عربده بکشید و خود شیرینی بکنید تا حناق بگیرید روز حسابرسی از شما هم فرا خواهد رسید

Atefeh Eghbal

اطلاعیه عفو بین الملل: عراق باید هر چه سریعتر درمورد حمله به کمپ ایرانیان تبعیدی تحقیق کند.دبیرکل سازمان عفو بین الملل در امور خاورمیانه و آفریقای شمالی گفت:” حمله علیه کمپ لیبرتی جنایتی غیرقابل قبول است.”

مقامات عراقی باید تضمین کنند که آنها مسئولین این حمله را به عدالت تحویل میدهند و افراد ساکن این کمپ نیز تحت حفاظت هستند.”

Shwan Albadri

بهتره که اینو به خانم مریم رجوی بگید ایشون تو بهترین ویلاهای فرنسه میخوابه و اون بدبختا هم تو جهنم عراق بعدش میاد اشک تمساحی براشون میریزه . گفتم مریم رجوی چون مسعود رجوی 10 ساله مرده و هنوزم که هنوزه مجاهدین نمیگن

Zohreh Ashrafi

جواب ابلهان خاموشي است. اشك تمساح را انهايي مي ريزند كه ارمانهاي ازادي را زير فراموس كرده اند و ساحل امن را براي خود انتخاب كرده اند و هر چندي هم خودنمايي مخالفت با رژيم زده ولي قرباني را زير علامت سوال مي برند. مثل اينكه خبر نداريد كه دختر و برادر خانم رچوي و نزديكترين كسان ايشان هم در بين همان نفرات در اشرف و ليبرتي هستند. لطفا اگر كمك كار براي ازادي ايران و سرنگوني اخوندهاي جنايتكار نيستيد حداقل بر سر راه انها كه عزم و انتخاب براي سرنگوني كرده اند هم نباشيد. البته اگر جزو نفرات حقوق بگير سايبري رژيم نمي باشيد

Fara Bahar

حمله‌ی موشکی علیه کمپ لیبرتی رویکرد خطرناک رژیم را می‌رساند و جنبه‌ی «آزمایش و تست» دارد. در واقع تروریست‌های وابسته به رژیم، با این اقدام حساسیت‌های بین‌المللی در ارتباط با کشتار وسیع مجاهدین در عراق را ارزیابی می‌کنند.

چنانچه این حمله با واکنش جدی بین‌المللی مواجه نشود امکان تکرار آن در ابعادی وسیع‌تر و هولناک‌تر می‌رود.

رژیم نشان داده است هنگامی که سیاستی را در پیش می‌گیرد تا جایی که در توان داشته باشد و یا منافع‌اش اجازه دهد آن را دنبال می‌کند.

حمله‌ی موشکی به لیبرتی اولین نوع از این حملات در دورانی که مجاهدین از حفاظت بین‌المللی برخوردارند نبوده است. چهارده ماه پیش در هفتم دیماه ۱۳۹۰ کمپ اشرف هدف چهار موشک کاتیوشا قرار گرفت، اما خوشبختانه تلفاتی در بر نداشت.

Shwan Albadri

سرنگونی اخوندها مبارکتون 34 ساله میخواید اینارو سرنگون کنید >< در ضمن من نمیدونم چرا هر کی چیزی بگه میشه اجیر و مزدور اخوند و فقط شماها راست میگید و علمدار میدان هستید!! میخوای فیلم مجاهدین و برات بفرستم که پول از رژیم صدام میگیرن و معلومات میفروشن بهشون ؟1

Behrooz Ghorbani – بهروز آزاد

هرکسی که در این جنایت یقه قربانی را بگیرد در طرف قاتل است و بی تردید در جنایت سهیم می باشد

Shyeda Naserzadeh

مجاهدين بيروز ند بجاي همدردي اب به اسياب دشمن ريختن كناهي نابخشودني استً

Ali N Fard

نمیدونم چقدر خون بازم باید ریخته بشود تا این مسئولین بفهمند که عراق جای امنی برای این افرادشون نیست. گویا خون و کشتار براشون خیلی طبیعی شده و انسانیت و ارزش انسانها به هیچ رسیده. از یک سو در ایران جوونامون رو میکشن و از سوی دیگر این بنده خدا ها به نام رزمنده، دست خالی، تک تک داران نابود میشوند. ای مسولین مجاهد و رهبران، درست است که جمهوری اسلامی جنایات کار است و این رو همه میدونند، ولی آیا شما ، خودتون رو یک بار هم که شده زیر علامت سؤال بردید؟ که شما هم میتونید دستتون به خون مردم ایران زمین آگاهانه آغشته باشه ؟؟؟ تا کی میخواهین افتخار کنید که شهید دادید و مراسم عزیداری مجلل بگیرید و عکسهاشون رو بزرگ چاپ کنید ... و این رو تو مغز ادمهتون هک کنید که شهادت افتخار است . کاشکی میتونستید کمی هم که شده مغزهای بستتون رو باز کنید و آگاهانه تر و با انسانیت بیشتر تصمیم بگیرید برای بیش از ۳۰۰۰ نفر بیگناه!!!! فکر نکنم نفرین پدر و مادرهای در انتظار عزیزانشون ، شما رو به جایی برسونه و روزی نزدیک باید جواب گو باشید

Atefeh Eghbal

وزارت امور خارجه آمریکا حمله به اردوگاه حریه محل استقرار اعضای سازمان مجاهدین خلق در عراق را حمله تروریستی خواند و از دولت عراق خواست که تحقیقاتی تمام و کمال درباره این حمله انجام دهد. ویکتوریا نولاند سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در عین حال از دولت عراق خواسته است تا تمام اقدامات لازم را برای افزایش امنیت اردوگاه حریه، مطابق با تعهداتش برای تAnahita Tanha

چه دردناک است این صحنه ها . خدایا چرا؟ تا کی؟

امین امنیت ساکنان آن، انجام دهد.

Fara Bahar

در جهنم عراق که هیچ سنگی روی سنگ بند نیست و دستان رژیم جنایت کارآخوندی باز باز ؟ دستان آمریکا باز باز و دستان مالکی و مزدورانش تا مرفق در خون ما ، آیا میشود کسی را یافت که این خونها را به گردن بگیرد ؟

آیا وقتی اینها به کمتر از نابودی تمام سه هزار و چهار صد مبارز در لیبرتی و اشرف رازی نیستند ، باید اصرار نمود و عراق را جایگاه پناهندگی حتی برای کوتاه مدت دانست ؟ آیا راه دیگری وجود دارد ؟ و آیا اگر همه دست به دست هم بدهیم و به دولتهای غربی به لحاظ حقوقی و انسانی فشار بیاوریم ، که مبارزان آزادی در عراق را به جهان آزاد بیاورند موفق خواهیم شد ؟

من جوابها را نمیدانم ؟ ولی یک چیز را خوب میدانم که جان بچه ها به شدت در خطر است و چرق های خطر همراه با آژیر به ما هشدار قرمز میدهند ،

ما کالا نیستیم که به اینها اجازه بدهیم روی ما با یکدیگر معامله کنند ، و باید به هر ترتیبی خودمان را از چنگالهای اینها رها کنیم ، زمان مغلطه دیگر نیست .نباید دوباره فردا به هر ترتیبی خاک بر سر کنیم و در سوگ عزیزان دیگری بنشینیم ، باید اندیشید ..باید اندیشید

Farhaad Mahdavi

مطابق بیانیه ها و اطلاعیه های شورا، خواست کنونی رهبری مجاهدین این هست که کمپ لیبرتی را به عنوان کمپ پناهندگی به رسمیت بشناسند و این یعنی اصرار بر ماندن در عراق. واقیت این است که ساکنان لیبرتی از بعد از صدام دیگر نباید در عراق میماندند. همین.

 

Mads Kafaei-y

Ma ke censor shodeiim, shoma rá be salamat .....

Goolnaz Gabrae

امیدوارم هیچکس عزیزش را به این حال این جا پیدا نکند

Asghar Kiani

بنظرم بهترین جا برای مبارزه در کنار رود تایمز و یا رود سن و یا در کنار دریاچه ژنو است و بودن گارسن های شیک و پیک و بقیه امکانات رفاهی و تفریحی و سالی دوبار به تعطیلات رفتن و شرکت در نمایشگاه های مد و اتوموبیل ...در روانشناسی جدید استراحت مطلق و خوابیدن طولانی ( به شرطی که به کماء نروید ) و اغذیه طبیعی و تعویض لباس های مودیکال و هر روزه و رعایت حداقل سخن گفتن انگیزه مبارزاتی افراد را توان مضاعف و ثلاثه میبخشد و بخصوص در مواجهه با نظام های بنیادگرایانه از قبیل حکومت آخوندی !

Vahid Rostami

اصغر جان. به خدا گل گفتئ . تا دیروز امسال خانم اقبالی ها میگفتن رجوی اینها راتو اشرف نگاه داشته نمی گذاره برن بیرون اشرف و....وکیل وزیر اشرفیها شده بودن .حالا همین نفرات لال شدن و دنبال بهانه دیگری هستن این کافه نشینان از خودشان بخاری در نمیاد لای چرخ این مقاومت دارن چوب میگذارن .معلوم نیست اینها با کی جنگ دارن.

Reza Azmoodeh

آقای اسفندیار : هر وقت من ببینیم ، مجاهدین ، در اروپا و آمریکا ، آکسیونهایی میگذارند و خواهان خروج نیروهایشان از عراق و انتقال به کشور های امن هستند ، آنوقت حرف شما را قبول میکنم .

Vahid Rostami

shoma drost mighind .aghai azmode?.

Nushin Emami

توجه کنید که رهبری مجاهدین تقاضا کردند جهت حفظ جان ساکنان تا زمانی که سازمان ملل راه انتقال آنها به خارج از عراق را باز نکرده مجاهدین را به اشرف برگردانند ،چون اززندان لیبترتی امن تر است. وگر نه رهبری مجاهدین مخالف خروج از عراق نیستند...این دولت دست نشانده عراق و همدستانش در سازمان ملل مثل کو بلر هستند که سد راه هستند. لطفآ به سخنرانی اخیر پاتریک کندی و جولیانی گوش کنید تا متوجه قانون شکنی های واقعی در این پروسه بشوید. لیبرتی قرار بود یک محل موقت باشد ولی تبدیلش کردند به محل دائمی بدون امکانات زیستی و حفاظتی...

Nushin Emami

در این دو سال سیاستمدا ران آمریکایی و اروپایی به طورمستقیم در جریان صحبتها با وزارت امور خارجه امریکا و نمایندگان سازمان ملل در مورد حل مسائل مجاهدین در اشرف -لیبرتی و انتقا لشان به خارج از عراق بودند. لطفآ به سخنرانی اخیر پاتریک کندی و جولیانی بعد از این حمله جنایتکارانه به لیبرتی گوش کنید و ببینید که چطور آنها از دست قانون شکنی های علنی کو بلرو وزارت خارجه امریکا به فغان آمده اند! آ نها که بهتر از من و شما از جزییات این پروسه خبر دارند کلامی از بی اعتنایی رهبری مجاهدین نگفتند...بهتر است چشممان را باز تر کنیم و حقایق را ببینیم.

Nikoo Saeedeh

به نظر می‌رسد که فعلا عده‌ای فرصت طلب دارند از خون این عزیزان برای مطرح کردن خود استفاده می‌کنند و بریده‌ها و ماموران رژیم هم به دست افشانی و پایکوبی مشغولند.اگر واقعا به فکر این عزیزان هستید این کمپین را تعطیل کنید و آن‌ها را ناا امید.فراموش نکنید که عزیزان همه ما در اشرف هستند و شما از هیچ کس دل‌ سوز تر نیستید و این کمپین شما هم هیچ اثری بر ارتجاع جهانی ندارد.

Nushin Emami

چون شما باور ندارید که رهبری مجاهدین کاری برای نجات جان این رزمندگان میکنند من هم به شاهدان غیر مجاهد و غیر ایرانی مثل کندی و جولیانی که گوشه ای کوچک از این کار زار جهانی چندین ساله به رهبری مجاهدین را دیده اند جلب کردم. همین و بس...در ضمن همانطور که دوستی دیگر هم گفتند همه ما دوست و فامیل در لیبرتی داریم وبرای همین نسبت به تهمت های امثا ل شما نمیتوانیم بی تفاوت باشیم. ما شاهد بودیم که چطور رهبری مجاهدین و کلیه افرادشان شبانه روز بدنبال حل نجات جان این رزمندگان در زندان لیبرتی هستند. در ضمن در این دنیای مملو از بی غیرتان و حامیان جنایتکاران وقتی کسانی پیدا میشوند مثل آقای کندی و جولیانی که رنج سفر و هزاران هزار تهمت و ناسزا از جانب وابستگان به رژیم ایران و حتی دولت خودشان را نادیده بگیرند و قدمی و فریادی برای حفظ جان این رزمندگان بر دارند ، آنها را قابل احترام میدانم ...

کامنت های سال 2019

Atefeh Eghbal

وای بر آنچه که گذشت و عده ای از ماندن در عراق همچنان حمایت کردند در حالیکه خودشان و عزیزانشان در کشورهای غربی در امنیت به سر می بردند. آنها نیز باید پاسخگوی این جنایات باشند.

Ahmad Joshan

فقط باید اونجا می‌بودی تا حس اون لحظات رو داشته باشی. قرار بود با ایستادگی سرنگونی رو‌محقق کنیم. کنار گود ایستادن و فرمان لنگ‌ش کن داد چه راحت در کنارت یکی یکی افتادن چه مشکل.

اون روز بعد چند ساعت که از موشک باران گذشته بود تازه شروع به آمار گیری کردن که معلوم شد یکی از نفرات تو آمار نیست. کمدی فلزی در محوطه افتاده بود بلند کردیم. دیدم همون یک نفر اونجا افتاده و تمام. راستی یه سوال برای همیشه در ذهن من باقی ماند که مسوولین از کجا خبر موشک باران را داشتند که شب قبل گفته بودند که سنگرها رو آماده کنید؟؟؟؟؟ دقیقا در کمتر از ۱۰ ساعت لیبرتی رو موشک باران کردند؟؟؟؟؟

این سوال بعد ۶ سال هنوز بدون جواب مانده

Atefeh Eghbal

ممنون احمد عزیز که از تجربه ات در آن روز دهشتناک بمباران لیبرتی نوشتی. سئوالات متاسفانه همیشه بی جواب مانده است. خیلی ها همانطور که نوشته اید کنار گود ایستادند و نه تنها خواهان انتقال و توقف این جنایت نشدد بلکه با حاضر حاضر گفتن از راه دور فرمان لنگش کن را دادند. تک تک اینها باید پاسخگو باشند. پاسخگوی اینهم جان شیفته که در خاک غریبه بیهوده بخاک افتادند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر